انتقال بین شهری بیماران

 

انتقال بین شهری بیماران با آمبولانس های عادی و آمبولانس مراقبتهای ویژه

مرکز آمبولانس شفا با در اختیار داشتن ناوگان آمبولانس ها در سطوح مختلف شامل آمبولانس های Type A ( عادی) و آمبولانس های Type B (کددار- مراقبتهای ویژه) و کادر پزشکی ورزیده و با تجربه آمادگی دارد بیماران را از تهران به مقاصد کلیه شهرهای کشور یا از شهرستانها به تهران منتقل نماید.

امکانات موجود در مرکز آمبولانس شفا به گونه ای پیش بینی شده که برای بیمارانی که دوره درمان را طی نموده اند از آمبولانس های عادی که هزینه کمتری نسبت به آمبولانس مراقبتهای ویژه دارند استفاده گردد تا هزینه مضاعف به بیماران تحمیل نشده و در عین حال از امکانات رفاهی مناسب برای عزیمت به شهرستانها برخوردارد شوند.

آمبولانس های مراقبتهای ویژه یا کددار (ICU – CCU)  نیز قابلیت های متعدد برای انتقال بیماران بدحال که در وضعیت ناپایدار هستند دارند. کادر پزشکی که در این آمبولانسها وظیفه مراقبت از بیماران را بعهده دارند از تحصیلکردگان رشته های پزشکی و با تجربه در انتقالات اورژانس هستند. آمبولانس های مراقبتهای ویژه مجهز به کلیه تجهیزات ICU و  CCU بوده و انتقال بیماران در مسیرهای طولانی یا کوتاه را انجام می دهند.

 

تمام شهرهای ایران تحت پوشش آمبولانس های مرکز آمبولانس شفا قرار دارند و متقاضیان می توانند برای بهره مندی از امکانات پیشرفته این مرکز در تمام ساعات شبانه روز با تلفن های مندرج در پایگاه اینترنتی مرکز آمبولانس شفا تماس بگیرند.

شفا همیشه با شما

021-22878509

09193000391

 

فهرست